Beylikdüzü Hurdacı En Yakın Hurdacı Firması 2023

İstanbul En Yakın Hurdacı

Beylikdüzü Hurdacı

Beylikdüzü Hurdacı En Yakın Hurdacı Firması 2023

Beylikdüzü Hurdacı arayışlarınız için Güven Hurdacı olarak sorunsuz çözümler sunmaktayız. Geri dönüşümün, günümüz dünyasında ki önemi herkes tarafından kavranmış durumdadır.  Bu nedenle fabrika, ev, iş yeri gibi yaşam ve çalışma alanlarınızda ki geri dönüştürüle bilecek metal hurdaların maddi değeri de oldukça yükselmiştir.  Gelişen teknoloji, devlet desteği gibi olumlu gelişmeler sonucu hurdacılık sektöründe geri dönüşüm oldukça sağlıklı şekilde ilerlemektedir. Güven hurdacı firması olarak İstanbul Beylikdüzü ilçemizdeki tüm metal hurdaların alımlarını yüksek birim fiyatlar ile gerçekleştirmekteyiz.

Beylikdüzü ilçemiz ile birlikte, Yakuplu, Kavaklı, Gürpınar, Beykent semtleri ve mahalleri içinde hurdacı hizmeti vermekteyiz. Hurda alımlarında siz değerli müşterilerimiz için yenilikçi ve sizlere artı değer kazandıracak doğru yöntemleri kullanmaktayız.

Hurda alımlarında sizlere memnuniyet ve fiyat garantisi veriyoruz. “Güven Hurda” markasına güvenebilirsiniz. İşimizi seviyoruz!

Beylikdüzü Hurdacı Hurda Fiyatları

Hurdacı?

Hurda Fiyatları çeşidine ve malzemenin durumuna göre farklılık göstermektedir demir olarak en yüksek birime sahip olan cinsi.
DKP – 8,00 TL/kg dır
En düşük birim fiyatına sahip olan.
Demir talaşı – 4,00 TL/kg dır
Güncel fiyatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.0(506) 124 11 41

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now Button7/24 iletişime geçebilirsiniz