Beylikdüzü Hurdacı En Yakın Hurdacı Firması 2023

Beylikdüzü Hurdacı arayışlarınız için Güven Hurdacı olarak sorunsuz çözümler sunmaktayız. Geri dönüşümün, günümüz dünyasında ki önemi herkes tarafından kavranmış durumdadır.  Bu nedenle fabrika, ev, iş yeri gibi yaşam ve çalışma alanlarınızda ki geri dönüştürüle bilecek metal hurdaların maddi değeri de oldukça yükselmiştir.  Gelişen teknoloji, devlet desteği gibi olumlu gelişmeler sonucu hurdacılık sektöründe geri dönüşüm oldukça sağlıklı şekilde ilerlemektedir. Güven hurdacı firması olarak İstanbul Beylikdüzü ilçemizdeki tüm metal hurdaların alımlarını yüksek birim fiyatlar ile gerçekleştirmekteyiz.

Beylikdüzü ilçemiz ile birlikte, Yakuplu, Kavaklı, Gürpınar, Beykent semtleri ve mahalleri içinde hurdacı hizmeti vermekteyiz. Hurda alımlarında siz değerli müşterilerimiz için yenilikçi ve sizlere artı değer kazandıracak doğru yöntemleri kullanmaktayız.

Hurda alımlarında sizlere memnuniyet ve fiyat garantisi veriyoruz. “Güven Hurda” markasına güvenebilirsiniz. İşimizi seviyoruz!

İçindekiler

Beylikdüzü Hurdacı Hurda Fiyatları

Hurda Çeşitleri Hurda Birim Fiyatları
Soyma Bakır Hurdası 171,00 ₺/Kg
304 Kalite Hurda Paslanmaz 33,00 ₺/Kg
Profil Alüminyum  43,00 ₺/Kg
Araiş Sarı Hurdası Ms-70 115,00 ₺/Kg
Karışık Kablo Hurdası 53,00 ₺/Kg

Beylikdüzün’de En Yakın Hurdacılar Hurda Alan Yerler

Beylikdüzü hurdacı en yakın konusunda Güven Hurdacı firması olarak hizmet vermekteyiz. İstanbul Hurdacı firması olarak tüm ilçelerde, özel çalışma alanları oluşturduk. Bu sayede size en hızlı şekilde çözüm üretmekteyiz. Hurda alan yerler mi arıyorsanız? bu konuda doğru adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Geri dönüşüm metal hurdaları alanında uzmanlaşan firmamız sizlerin maddi olarak zarara uğramaması için gerekli olan tüm önlemleri almaktadır. Bu sayede doğru metal türleri üzerinden fiyatlandırma yapılmaktadır.

Beylikdüzü hurdacı olarak ilçemizde sanayi siteleri olan Birlik sanayi, Mermerciler Sitesi, Pirinç ve Bakırcılar, Beysan sitesi, şirin sanayi sitesi gibi alanlardaki bir çok firma ile çalışmaktayız. Geri dönüşümün önemini bilen firmalarımız hem maddi gelir elde ederken, ülke ekonomisi içinde büyük kazanç sağlatmaktadır. Bölgemizdeki tüm firmalara duyurumuzdur, sizler için hem yer kaplayan hem de ekonominize küçükte olsa bir katkı sağlaması için atıl metal hurdalarınızı geri dönüşüme kazandırmalısınız. 0506 124 11 41 nolu telefonumuzu 7/24 arayabilirsiniz. Aynı zamanda whatsapp üzerinden de firmamızı arayarak hurdalarınız için fiyat teklifi talebinde buluna bilirsiniz.

Güncel Hurda Fiyatları İstanbul Beylikdüzü

Beylikdüzü Hurdacı Güncel Hurda Güncel Fiyatları konusunda siz müşterilerimize her zaman en son hali ile hesaplama yapmaktayız. Hurda ekonomisi dolar, altın gibi güncellik göstermesi nedeni ile bizlerde anlık birim fiyat güncellemesi yapan kanalları takip ederek sizlerin maddi kazançlarınızda bir kayıp olmasının önüne geçmekteyiz. Bakır Hurdası, Demir Hurdası, Çinko Hurdası, Plastik Kablo hurdası gibi bir çok hurda çeşidi için firmamızı arayarak güncel fiyatlar üzerinden teklif talep edebilirsiniz. Aynı zamanda direk olarak adresinize gelme konusunda ücretsiz talepte bulunabilirsiniz.

Güven Hurdacı olarak sadece geri dönüştürülmek üzere hazır olan hurdalarınızı değil yapılarınızda yer alan, yıkılması veya sökülmesi sonrasında ortaya çıkacak hurdalarınız için de çözüm üretmektedir. Yıkma konusunda tecrübeli olan ekiplerimiz ile tüm yıkım ve hurdaları çıkarma çalışması yapmaktayız. Yıkım konusunda ücretlendirme yapabilmek için mutlaka keşif yapmamız gerekmektedir. Bu nedenle bizleri her zaman arayarak yerinize davet edebilirsiniz.

Google üzerinden sizde güncel hurda fiyatları şeklinde yapacağınız aramalar sonrasında fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ancak unutmamanız gereken şudur ki bir çok alım yapan firmanın fiyatları farklılık göstere bilmektedir. Bu nedenle en doğrusu bizleri aramanız ve en yüksek olabilecek birim fiyat bilgisi talep edebilirsiniz.

Hurdacı Sık Sorulan Sorular ve Cevapları

Güven Hurdacı Firması Kimdir?

Güven hurdacı firması olarak İstanbul’da hizmet vermekte olan bir firmayız. 20 yıla yakın süredir İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakası ilçe ve ilçeleri için en yakın hurdacı hizmeti vermekteyiz. Güvenilir bir firma olabilmek için her zaman sizlere çözümler üretmekteyiz. Beylikdüzü, Avcılar, Büyükçekmece, Esenyurt gibi 39 ilçe ve bu ilçelere bağlı tüm semtlerde 7/24 hurda alımı yapmaktayız.

Hangi Hurda Çeşitlerinin Alımlarını Yapıyorsunuz?

Metal ( demir, bakır, sarı, nikel, kurşun, çinko, alüminyum ) olarak değerlendirilecek her türlü hurda alımını yapmaktayız. Aynı zamanda plastik, akü, kağıt, kablo gibi hurdalarınızda alınmaktadır.

Not: Beyaz eşya, araba parçası gibi alımlarımız yoktur. Bu konuda araç parçası satan firmaları yada ikinci el eşya satanları aramanız gerekmektedir.

Hurda Kablo Toplama Yapıyor musunuz?

Söküm ve yıkım işlemlerini yaparken elektrik tesisatlarınızda ki kablolarınız toplanmaktadır. Toplanma sonrasında içerisindeki bakır, çinko, nikel gibi ayrımları yapılarak fiyatlandırma belirlenmektedir.

Hurdacı Firmaları İstanbul Beylikdüzü

Beylikdüzü Hurdacı firmaları konusunda bir çok alternatif tabi ki söz konusu. Ancak firma sayısının çok olması her ne kadar avantajlı gibi görünse de normal şartlarda işini ehli ile yapan firma sayısı oldukça azdır. Bu çok firma olması sizlerin işini iyi yapmayan hurdacı firması ile karşılaşma ihtimalini artırmaktadır.

Güven hurdacı firması olarak mutlaka seçim yaparken bir çok kriteri incelemenizi tavsiye ediyoruz. Özellikle ödeme seçenekleri, hassas tartı durumu, sabit adres ve web sitesi var mı yok mu kontrol ediniz. Ayrıca firma ismini google üzerinden aratarak şikayet konusu var mı inceleyiniz. Güven hurdacı firması olarak bizleri google benim işletmem ” Güven İstanbul Hurdacı ” üzerinden inceleye bilirsiniz. Müşterilerimiz buradan bizlere olumlu olumsuz düşüncelerini paylaşmaktadır.

Çalışma Saatlerimiz Pazartesi, Salı Çarşama, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar olmak üzere 00:00 ile 23:59 arasında olup Gece mesaimiz mevcuttur.
Telefon Numaramız : 0506 124 11 41 Whatsapp Numaramız : 0506 124 11 41 Mail Adresimiz info[at]guvenhurdaci.com

Bakır Hurdası Alan Yerler

Bakır hurdası alan yerler yaptığı çalışmalar kapsamında prosedüre uygun geri dönüşüm çalışmalarına yer verir. Bu konuda firmamız titizlikle yürütülen faaliyetler kapsamında atık yönetimini en doğru şekilde uygular. Mevzuata uygun bir şekilde atıklar toplanır ve kuralına uygun bir biçimde işlenir. Bu sebepten dolayı sertifikalı olan güvenilir işletmemizi tercih edebilirsiniz. Ayrıca aldığınız hizmet sonrasında dilerseniz işinize yarayacak farklı hurda türlerini değerlendirebilirsiniz. Bir hurda tekrardan geri dönüştürülebilir. Bu sebepten dolayı yeniden kazandırdığımız ürünleri inceleyerek işlemleriniz için değerlendirmeniz mümkündür.

Doğru ve profesyonel şekilde çalışan firmamız çeşitli ekipmanlarla hurda alımı yapar. Hurda alımında işleme ve sonraki aşamalar son derece önemlidir. Çünkü yeniden kazandırılacak ürün üretimde sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Örneğin tekrardan elde edilen kablo hurda türleri, içerisindeki bakırın kullanılabilmesine olanak sağlayacak şekilde düzenlenir. Bu sebepten dolayı uzman kadromuza güvenebilirsiniz.

Hurdacı?

Hurda Fiyatları çeşidine ve malzemenin durumuna göre farklılık göstermektedir demir olarak en yüksek birime sahip olan cinsi.
DKP – 8,00 TL/kg dır
En düşük birim fiyatına sahip olan.
Demir talaşı – 4,00 TL/kg dır
Güncel fiyatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.0(506) 124 11 41

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

7/24 iletişime geçebilirsiniz