Büyükçekmece Hurdacı Telefon Numarası 2023 Bakır Fiyatları

Büyükçekmece Hurdacı Firması mı arıyorsunuz? Güven Hurdacı Firması ile size en yakın hurdacı çözümleri sunmaktayız. Bölgesine hakim olan hurdacı firması olarak 7/24 firmamızı arayarak hurdalarınız için değerlendirme isteye bilirsiniz. Hurdacılık sektöründe büyükçekmece özelinde tüm semt ve mahalleri için hizmet verilmektedir.

İçindekiler

Büyükçekmece Hurdacı

Büyükçekmece hurdacı firmamız, İstanbul’da verdiği hurdacılık hizmetini en iyi şekilde sürdürmek için gayret etmektedir. Firmamız geri dönüştürülebilen metal ürünleri toplayarak geri dönüşüme göndermekte, böylelikle hurdaların çürümeye terk edilmesini önlemektedir. Elinizde geri dönüşüm sağlanabilmesi mümkün olan hurda ürün bulunması halinde adresinize en yakın hurdacı firmamız ile iletişim sağlayarak satış işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Hurdalarınızı, hurda fiyatları üzerinden satın alarak en yüksek fiyat tarifesi sunan firmamız, hurdalarınızdan gelir elde edebilmenizi amaçlamaktadır. Değer açısından bakıldığında krom, çelik, alüminyum, çinko, nikel demir, bakır, kablo ve sarı pirinçten üretilen hurda çeşitlerinin mali değeri daha fazladır ve iyi bir kazanç elde edebilmek için Büyükçekmece hurdacı firmamızla bağlantı kurabilirsiniz.

Büyükçekmece Bakır Hurdası Alan Hurdacı

İstanbul Büyükçekmece ilçesinde tüm müşterilerimiz bakır hurdalarını satmak için firmamız ile iletişime geçebilirler. Hurdacı firmamız tarafından Büyük çekmece ilçesinde her adrese ulaşım sağlanmakta servis gönderilmekte ve hurdalar adresten satın alınmaktadır. Firmamız Bakır hurdalarına tavan ücretlerden alarak müşterilerine en yüksek Kazancı bırakmayı ve müşteri memnuniyetini tam olarak sağlamayı hedeflemektedir. Büyükçekmece bakır hurdası fiyatlarını öğrenmek isteyen müşterilerimiz Büyükçekmece hurdacı firmamız ile iletişime geçebilirler.

Büyükçekmece Alüminyum Hurdası Alan Hurdacılar

Hurda alüminyum satışı Türkiye’de oldukça yüksek miktarlardadır. Ancak bu yeterliği değildir. Halen yurt dışından alüminyum hammadde ithalatı yapılmaktadır. Oysa hurda alüminyumların %100’ü geri dönüştürülebilir özelliğe sahiptir. Tüm hurda alüminyumların hurdacılara satılarak değerlendirilmesi hem hurda satıcılarına yüksek kazanç bırakır hem de ülke ekonomisi için büyük bir kazanım olur. Bizler de Büyükçekmece hurdacı firması olarak bunun bilincinde hareket ediyor ve Büyükçekmece’de her adresten alüminyum hurdası alımı yapıyoruz. Bizimle iletişime geçilmesi halinde adrese giderek, yerinde tartarak alüminyum hurdalarına satın alıyor, ödemesini nakit yapıyor ve hurdaları tesisimize getirerek geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Büyükçekmece Demir Hurdası Alan Hurda Firması

Büyükçekmece hurdacı firmamız demir hurdası alımını da yine yüksek değerden yapmaktadır. Demir hurdası diğer hurdalara göre düşük fiyatlıdır. Ancak en çok ortaya çıkan hurda türü her zaman Demir olmuştur. Tonajlı demir hurdası satışı yapıldığı zaman çok yüksek miktarlarda gelir bırakabilir. Demir her alanda kullanılır. İnşaatlardan sanayiye kadar her alanda kullanılan Demir kullanılmaz duruma geldiği zaman oluşan Demir hurdaları Büyükçekmece hurdacı firmamız aracılığıyla yüksek fiyattan satılarak geri dönüşüme kazandırılmalıdır.

Hurda Fiyatları

  • Yanık bakır 150-TL kg
  • 304 Krom 29-TL kg
  • Pilastik 5-TL kg
  • Demir 7-TL kg
  • Akü Suluı 18-TL kg

Yukarıda verilen birim fiyatları ortalama fiyatlardır en güncel ve doğru fiyatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hurda Fiyatları?

Hurda fiyatları ortalama
demir hurdası kg 7 tl
plastik kg 5 tl
bakır kg 171 tl
krom kg 30 tl
yukarıda verilen fiyatlar tahmini fiyatlardır hurdanın cinsi ve bulunduğu yer tonajına göre farklılık göstermektedir en güncel fiyatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

7/24 iletişime geçebilirsiniz