En Yakın Hurdacı Firması Yol Tarifi Telefon Numarası Nerede

İstanbul En Yakın Hurdacı

En Yakın Hurdacı

En Yakın Hurdacı Firması Yol Tarifi Telefon Numarası Nerede

En Yakın hurdacı Firması, Yol Tarifi, Telefon Numarası ve Bana En yakın Hurdacı nerede gibi tüm sorularınız için çözüm sunmaktayız. Güven hurdacı firması olarak İstanbul il sınırları ve komşu il ve bu illere bağlı ilçeler için hizmet vermekteyiz. Bölgesel bir firma olmanın getirdiği şubeci anlayış ile her zaman sizlere en yakın firma olma hedefindeyiz.

Demir, Bakır, Alüminyum, Sarı, Çinko, Akü, Makina Parçası gibi bir çok alternatif hurda çeşidini firma olarak güncel birim fiyatlar üzerinden alımlarını yapmaktayız. Alternatif çözümler olarak yıkım, söküm, kesim işlemleriniz içinde bizleri 7/24 araya bilirsiniz. Hurdacılık sektörünü bilmeyen ve sadece bir kez hurda satışı yapacak müşterilerimiz için güvenilir bir firma olma yolunda kendimizi geliştirmekteyiz. Hassas Elektronik terazi, Hurda çeşitlerini ayırarak fiyatlandırma ve en güncel birim fiyatlara üzerinden ücretlendirme gibi objektif hizmet verilmektedir.

Güven Hurdacı Firmamız ile Hizmetinizdeyiz! En yakın hurdacı hizmetlerimiz için bizleri şimdi arayabilirsiniz.

İçindekiler

İstanbul En Yakın Hurdacı Firmaları

İstanbul en yakın hurdacı firmaları konusunda Güven hurdacı olarak lider konumda olmak için kendimizi sürekli geliştirerek sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz. Yüksek tonajlı hurdalarınız için özel fiyatlar vermekteyiz. İstanbul genelince yüzlerce hurdacı firması olmasına rağmen, bizler siz değerli müşterilerimizin maddi kazançlarını en ön plana koymaktayız ve bu sayede en çok tavsiye edilen firma olayı başardık.

İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakası olmak üzere iki bölge şeklinde hizmet vermekteyiz. Hurda çeşitleriniz için bizleri arayarak öncelikle telefon üzerinden ve whatsapp üzerinden görsel fotoğraf ve video gönderimi yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz servis hizmetiniz mevcuttur. En iyi fiyatlara hurda alımı için firmamızı aramadan karar vermeyiniz.

Beylikdüzü, Avcılar, Kadıköy, Bakırköy, Küçükçekmece, Ümraniye, Kartal, Silivri, Büyükçekmece, Arnavutköy, Şişli, Sarıyer, Esenyurt En yakın hurdacı arayışlarınız için bir telefon kadar yakınız. Güven Hurdacı ile ülke ekonomisine geri dönüşüm katkısında bulunabilirsiniz.

Bana Yakın Hurdacı Telefon Numarası Yol Tarifi

Bana en yakın hurdacı telefon numarası ve firmaya ait adres için yol tarifi mi istiyorsunuz? Bu konuda sizler için en doğru adresi sunmaktayız. Google benim işletmem hesabımızda yer alan konum bilgimizi kullanarak bizlere gelebilir, hurdalarınızı yerimizde hassas terazilerle tarttırarak nakit ödeme ile satışını yapabilirsiniz.

Yukarıdaki harita üzerinden yol tarifi kısmını tıklayarak adresimize ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Güven İstanbul Hurdacı benim işletmem sayfamızıdan firmamız hakkında bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Müşteri yorumlarımız, Görsel ve video olarak çalışmalarımız, Güncel birim fiyatlar ve daha bir çok konu için google benim işletmem sayfamızı ve web sitemizi takip edebilirsiniz.

Firma olarak merkez adresimiz Küçükçekmece’dir. Ama bana en yakın hurdacı diye bir arayış içinde olduğunuzda firma olarak özel bir ağ kurduk ve bu sayede her zaman sizlere yakınız.

İstanbul’da Alo Hurdacı Telefonu Adresi

İstanbul Alo Hurdacı mı arıyorsunuz? Sizler için zamanın ne kadar değerli olduğunu biliyoruz ve buna yönelik çözümler üretmekteyiz. Doğru firma ile en hızlı şekilde ticaret yapmanız ve hurdalarınızı geri dönüşüme kazandırmanız için buradayız. Güven Hurdacı firması olarak İstanbul Hurdacı, Balıkesir, Sakarya, Tekirdağ gibi il ve ilçeler için bir alo kadar yakınınızdayız. Telefon numaramız üzerinden bizleri aramanız yeterli olacaktır.

Alo Hurdacı Adresi için sayfamızda yer alan harita bölümünü kullanailirsiniz. Google maps üzerinden kısa sürede adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda gece veya gündüz demeden adresinize gelenerek tüm hurdalarınız için fiyat vererek alımlarını gerçekleştiriyoruz. Çözümlerimiz her zaman sizlerin menfati içindir. Çünkü firma olarak amacımız tavsiye edilebilir olmak ve sürekli sizler tarafından tercih edilen firma olmaktır.

Sık Sorulan Sorular ve Neden Güven Hurdacı

Güven hurdacı firması olarak sizlerden gelen bir çok soruya cevap vermek istiyoruz. Aynı zamanda neden güven hurdacı firmamızın doğru bir seçim olduğu konusunda bilgi sunmaya çalışacağız.

Güven Hurdacı Firması Kimdir?

Güven hurdacı firası olarak 20 yıldır İstanbul ve komşu illerde hurda alımı yapmaktayız. Sektörün tüm inceliklerini bu süreçte öğrendik ve güvenli bir firma olabilek için kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz.

Hurda Nedir? Neler Geri Dönüşüme Girmektedir?

Hurda nedir sorusunun cevabını verirken önceliğimiz metal olup olmamalarıdır. Tabi plastik, kağıt gibi hurda çeşitleride mevcuttur. En çok tercih edilen demir, bakır, sarı gibi hurdalar olması nedeni ile eğerki elinizdeki malzeme metal içeriyor ise bu geri dönüşüme giren ve firmamız tarafından alınan hurdadır.

Hurda Fiyatları Ne Kadar? Günlük Hurda Fiyatları Değişiyor mu?

Hurda fiyatları öncelikle alınacak metal türüne göre değişkenlik göstermektedir. Aynı zamanda bir borsa gibi günlük olarak değişkenlikler göstermektedir. Bizler firma olarak güncel fiyatları anlık takip ederek en iyi birim fiyatlara hurdalarınızın alımını yapmaktayız. Hurda demir fiyatı, Hurda Bakır Fiyatı gibi farklı metallerin fiyatlarını ayrıca bizleri arayarak öğrene bilir veya google üzerinden inceleyebilirsiniz.

Hurdala Sökme Yapıyormusunuz?

Hurda sökme işlemlerini güven hurdacı olarak yapmaktayız. Bunun için gerekli olan ekipman ve ekiplerimiz ile yıkım, kesim işlemlerini kendi bünyemizde çözüme kavuşturuyoruz. Bunun için gece çalışmaları gerekli olması durumunda da bizleri arayarak randevu oluşturabilirsiniz. En doğru ve yüksek birim fiyatlara hurdalarınız için fabrika, iş yeri, ofis, ev gibi alanlarda yıkım işlemi yapıyoruz.

Kentsel Dönüşüme Giren Binalarınızdaki Hurdaları Alıyormusunuz?

Kentsel dönüşüme giren binalarınızın yıkımlarını yapmaktayız. Aynı zamanda ev, ev hurda plastik, kapı, veya ortak alanda yer alan asansör, korkuluk gibi demirlerinizi, elektrik alt yapısı olan kablolarınızın alımlarını yapmaktayız. İstanbul genelinde çok fazla kentsel dönüşü olmaktadır. Bu durumda sizlere ek bir gelir elde etmenizi sağlamaktayız. Ücretsiz teklif ve keşif için firmamızı her zaman arayabilirsiniz.

Hurdacı firmaları arasında doğru bir seçim olduğumuzu sizlere cevaplamaya çalıştık. Firmamızı Güven Hurdacı şeklinde google üzerinden inceleyebilirsiniz. Bu konuda lütfen bir araştırma yapınız. Özellikle şikayet ve müşteri yorumlarını incelemenizi tavsiye etmekteyiz. Bu araştırmaları sadece bizler için değil çalışacağınız tüm firmalar için yapabilirsiniz.

Güven Hurdacı Hizmet Videosu

En güncel hurda fiyatları 2023

HURDA ÇEŞİTLERİBİRİM FİYATLARI
Soyma bakır Fiyatı171,00 TL/kg
Kalaylı bakır fiyatı145,00 TL/kg
Lama bakır fiyatı144,00 TL/kg
Kızıl sarı fiyatı130,00 TL/kg
Pirinç sarı fiyatı119,00 TL/kg
Karışık sarı fiyatı103,00 TL/kg
Kalaylı sarı fiyatı95,00 TL/kg
Enye iç tesisat kablosu fiyatı119,00 TL/kg
Anti kron kablo fiyatı80,00 TL/kg
Ttr kablo fiyatı70,00 TL/kg
Kırkambar karışık kablo fiyatı40,00 TL/kg
Dkp demir fiyatı8,00 TL/kg
En güncel ve doğru fiyatlar için bizimle iletişime geçin.

Yorumlar: 1

  1. Erol Sağlı dedi ki:

    En yakın hurdacı firması arıyanlar için çok iyi çözümler sunan güven hurdacı firmasını tavsiye ediyorum. Gece olmasına karşın en kısa sürede iş yerime gelerek gerekli olan söküm işlemleri sonrası çok iyi rakamlara hurdalarımı aldılar. Hem beni bir sorundan kurtardılar, hemde maddi olarak para kazandırdılar. İstanbul’da hurdacı konusunda artık tavsiye edeceğim bir firma olması çok iyi oldu. Yaptığım iş nedeni ile hurdacı arayışım her zaman olmaktaydı ve genelde anlık olarak google üzerinden gerekli araştırmaları hızlıca yapıp bir firma ile anlaşıyordum. Artık buna gerek kalmaması benim açımdan kazançlı bir durum oldu.

Yorumunuzu ekleyin

Call Now Button7/24 iletişime geçebilirsiniz