Şarköy Hurdacı 0(506) 124 11 41

Şarköy hurdacı firması olarak bizler hurdacılık hizmetini Tekirdağ ilimizde gerçekleştirmekteyiz. Firmamız, hurdası karşılığında fabrika ve bina gibi eski yapıların yıkım işlemini gerçekleştirmektedir ve yıkım işlemleri için ekstra bir para ödemesi istenmemektedir. İşini ustaca yapan teknik kadromuz aracılığıyla sorunsuz şekilde yıkım işleminiz tamamlanarak hurdalar toplanarak geri dönüşüm tesisine araçlarımızla taşınması sağlanmaktadır.

Demir, bakır, metal alüminyum, kablo, çelik gibi hurda türleri geri dönüştürülebilir özelliğe sahiptir. Mali değeri bulunan bu hurdaları çürümeye terk etmemeli, işlenerek ekonomiye geri kazandırılması sağlanmalıdır. Hurdalarınızın satış işlemleri için Şarköy hurdacı firmamızı 7/24 arayarak kayıt oluşturabilir, hurdalarınızın satışıyla önemli bir gelir elde edebileceğiniz gibi ücreti de peşin olarak alabilirsiniz.

Şarköy Pirinç Hurdası Alımı

Şarköy Hurdacı olarak Tekirdağ ilinin tüm bölgelerinde tecrübeli çalışanlarımız ile müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet vermekteyiz. Halk arasında pirinç hurdası sarı hurda olarak da çağırılmaktadır. Pirinç malzemesi çoğunlukla pantolon, ceket gibi kıyafetlerin düğme ve fermuarlarında kullanılmaktadır. Ayrıca birçok sektörde hacmi yüksek bir pazar payına sahip pirinç maddesinin hurda borsasında da pahası fazladır. Şarköy Hurdacı firmamız pirinç hurdalarınızı kapınıza kadar gelip teslim almakta ve güncel hurda fiyatları ile satın almaktadır. Pirinç maddesi fermuar, su saati, musluk, vana, düğme gibi eşyaların zamanla aşınmasından dolayı hurdaya dönüşür. Bu ürünler birçok yerde kullanıldığından piyasada rekabetçi fiyatlarla satın alınmaktadır. Firmamız pirinç hurdalarınız için yüksek fiyat teklifi sunup ücretini elden teslim etmektedir.

Şarköy Bakır Hurdası Alan Hurdacılar

Bakır hurdalarınız için Şarköy Hurdacı firmamızı arayabilirsiniz. Soyma bakır hurdasından yanmış bakır hurdasına kadar her bakır hurda türü için bize ulaşabilirsiniz. Bakır hurdası fiyatlarını öğrenmek için biz ulaşabilirsiniz. Hurda bakır alan firmalar içerisinde ilk sırada geliyoruz. Adresinize gelerek hurdalarınızı yerinde tartarak satın alıyoruz.

En çok kullanılan en yüksek fiyatlı hurdaların başında bakır hurdası gelmektedir. Şarköy hurda firmamız da bu kapsamda sizlere en yüksek fiyatları sunmaktadır. Elinizde bulunan tüm bakır çeşitlerini bizi arayarak en yüksek fiyattan değerlendirebilirsiniz. Bakır alan hurdacı telefonu için sitemize bakabilirsiniz.

Bakır Fiyatları

Bakır fiyatları çeşitlerine ve cinslerine göre farklılık göstermektedirler.

# HURDA BAKIR FİYATLARI BİRİM FİYATI
1 Soyma Bakır Hurdası 160,00 ₺/Kg
2 Lama bakır İmalat artığı Elektrolitik 150,00 ₺/Kg
3 Kırkambar Bakır (yanık, bobin, boru) 138,00 ₺/Kg
4 Külçe Bakır %98 135,00 ₺/Kg
5 Kırkambar Kırma Bakır 133,50 ₺/Kg
6 Bakır Talaşı 129,00 ₺/Kg
7 Bakır Çamuru 100,00 ₺/Kg
Şarköy Bakır Fiyatları

hurda Fiyatları

7/24 iletişime geçebilirsiniz