Silivri Hurdacı Nikel Alan Yerler 2023 Nikel Fiyatları

Silivri hurdacı firmamız, Türkiye’nin en büyük hurda alım-satım firmaları arasındadır. Hurda eşyalarınızı en uygun fiyata satmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz!

İstanbul hurdacı firmamız, İstanbul ve bütün ilçelerinde hizmet vermektedir. Değerlenen hurdalar demir, bakır, soyma bakır, alüminyum ve kablo gibi birçok hurda çeşitlerini oluşturmaktadır. İstanbul merkezli olan firmamız ile değerli hurda eşyalarınızı en uygun fiyatlara alıyoruz. Firmamız, insan ilişkilerine saygılı, iş etiği kurallarına dikkat ve riayet eden, dürüstlük ilkesini benimseyen nadir firmalar arasında gelmektedir. Bundan dolayı bizimle güvenli bir şekilde çalışmanız mümkündür.

Silivri hurdacı firması olarak İstanbul genelinde en güncel hurda alım satım fiyatlarını siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Yaptığımız sayısız hurda alım satım işlemlerinde hurdanın miktarına ve türüne dikkat ederek sizlere en uygun fiyatlandırmayı sunuyoruz. Saydığımız kriterlere ek olarak hurdacı firmamızın bulunduğu konuma da özen gösteriyor, fiyatı o şekilde belirliyoruz.

Herhangi bir hurdacı firması ile anlaşmadan önce hurdacının konumuna dikkat etmeniz ve fiyatın ona göre belirleneceğini unutmamanız gerekmektedir.

İçindekiler

Silivri Hurdacı Firması

Silivri Hurdacı Firması

Silivri hurdacı firması arayışında iseniz İstanbul ve çevre illerinde birçok şubesi bulunan, size en yakın hurdacı olduğumuzu düşünüyoruz. Uzman ekip arkadaşlarımız ile birlikte size ulaşarak anlık hurda fiyatları kapsamında hurdalarınızı alıyoruz.

Hurdaları değerlendirmek isteyen herkesi firmamıza beklemekteyiz. Eğer hurda miktarınız getiremeyeceğiniz kadar uzakta ise firmamız ile iletişime geçmeniz mümkündür. Tek yapmanız gereken firmamızın telefon numaralarına ulaşmak ve gerekli adres bilgilerini bize iletmek.

Hurdacı firmamız eski metal malzemelerin geri dönüşümünü sağlamaktadır. Bunun yanı sıra metallerden yeni ürünlerin elde edilmesi hizmetini sunmaktayız. Aldığımız hurda malzemelerin sanayilerimizde işlenmesi sonucunda yeniden kullanılabilir hale gelmesini sağlıyoruz. Bu sayede hem ülke ekonomisine fayda sağlıyor hem de elde bulunan kaynakların iyi bir şekilde tekrar kullanılmasını sağlıyoruz.

Firmamızda evlerde ve iş yerlerinde kullanım ömrünü tamamlayan bütün hurdalara yer var. Birtakım özelliklerini yitirdiğini düşündüğünüz ürünleri tarafımıza ileterek geri dönüşüm tesislerine ulaştırmanız mümkün. Bu sayede geri dönüşüm açısından da muhteşem büyüklükte bir kazanç elde edilmektedir.

Silivri Hurdacılık

Silivri Hurdacılık
Silivri Hurdacılık

İstanbul merkezli en büyük hurdacılık firmalarından olan firmamız Silivri hurdacı olarak da sizlere hizmet vermektedir. Geri dönüşüme müsait olan metal malzemeleri sizlerden en uygun fiyata alarak geri dönüşümünü tamamlıyoruz. Bu sayede hem ekonomik hem de enerji açısından ülkemiz kar elde etmektedir.

Hurdacılık hizmeti genel olarak hurda niteliği taşıyan ve artık kullanılmayan ürünleri satın almaya dayanmaktadır. Yapılan bu işlemlerde kullanılmayan metallerin geri dönüşüm işlemleri tamamlanır ve kullanılabilir hale getirilir. Sanayide yapılan birtakım işlemler sonucunda ülke ekonomisi açısından da büyük bir kazanım elde edilmektedir. Atık durumda bulunan bu hurdalar çöpe gitmek yerine yeniden kullanılır.

Hurda durumunda bulunan malzemelerin kısa sürede toplanıp dönüştürülmesi de hurdacılık kapsamında değerlendirilmektedir. Hurdacılık mesleği aslında toplumunda bilinç altında olması gereken bir meslektir. Yapılan bu hizmette ülke kaynakları tekrar tekrar kullanılarak ekonomik olarak fayda sağlamaktadır.

Silivri hurdacı arayışınız bulunuyor ise telefon numaralarımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız hurda eşyalarınızı en uygun fiyatlandırma ile adresinizden almaktadır.

Silivri En Yakın Hurdacı

Silivri en yakın hurdacı firması hangisi? Hurdacı arayışında iseniz firmamızın telefon numaraları üzerinden bizimle iletişime geçmeyi unutmayın! Çünkü İstanbul’da yer alan bütün firmalarımız ile sizlere en uygun fiyatlandırmayı sunuyoruz.

Endüstriyel alanlarda üretim yapan tesislerde kullanılmayacak durumda olan birçok metal ürünler bulunmaktadır. Bu ürünlere genel olarak baktığımızda şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Makineler, elektronik motorlar, trafo hurdaları, metal talaşlar, bakır, konteyner hurdaları, inşaat demirleri, bronz, alüminyum vs…

Yukarıda yer alan ürünler belirli ücretler karşılığında toplanarak en yakın hurdacı merkezine gönderilebilir. Firmamız da tam olarak bu işlemleri yapmaktadır. Hurda malzemelerin toplanarak en yakın hurdacı merkezine götürülmesi ve doğanın korunması sağlanmaktadır. Yapılan bu işlemlerde ekonomik olarak fayda sağlamanın yanı sıra doğamız büyük bir çöp yükünden kurtulmuş olur. Ülke ekonomisi açısından ise yukarıda yer alan araçların tekrar tekrar kullanılması, ekstra ihracat yapılmamasını sağlar.

Hurda firmaları metal alımlarını belirli bir ücret karşılığında gerçekleştirmektedir. Firmamız da güncel kurları takip ederek müşterilerine en uygun fiyatlandırmayı sunan dürüst firmalar arasındadır.

Silivri Bakır Alan Hurdacı

Silivri ilçesinde bakır hurdalarınızı satmak için firmamızı arayabilirsiniz. Güven Hurda olarak sizlere en yüksek bakır hurdası fiyatlarını teklif ediyoruz. Bizi aramanız durumunda adresinize geliyor ve bakır hurdalarınızı yerinden alıyoruz. En yakın hurdacı firmamızı günün her saatinde arayabilirsiniz. Silivri ilçesinde her bölgeden sizlere hizmet sunuyoruz.

Soyma bakır hurdası, kırkambar bakır hurdası, bakır talaş hurdası, bakır kablo hurdası, lama bakır hurdası gibi tüm bakır hurdalarınız için bizi arayabilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakınız. En yakın hurdacı firmamızı 7/24 arayarak hurda bakır satışı gerçekleştirebilir ya da bakır hurda fiyatı öğrenebilirsiniz.

Silivri Kablo Hurdası Alımı

Silivri kablo hurdası alımı yapan firmamız, siz değerli müşterilerimizin ellerinde bulunan ve artık kullanılamayacak durumda olan her türlü kablo hurdasının satın alma işlemini gerçekleştirmektedir. Satın aldığı kablo hurdaları için ödediği parayı en güncel hurda fiyat listesi üzerinden hesaplayan firmamız, ödemeyi ise satış sonrasında nakit olarak yaparak nakliyesini ise hızla tamamlamaktadır.

Kablonun içerisinde bakır bulunması onun değerlenmesini sağlar ve hurda haline gelse bile hurdasının değerini düşürmez. Firmamız, hurdalarınızı gerçek değeri üzerinden satın almakta ve tesislere işlenmesi amacıyla göndermektedir. Silivri kablo hurdası alımı yapan firmamızı, geri dönüşüme gönderilmek üzere elinizde bulunan kablo hurdalarınızın satış işlemlerini tamamlamak için 7/24 arayabilir kayıt işlemi oluşturabilirsiniz.

Silivri Hurda Fiyatları

Silivri hurdacı fiyatları hakkında detaylı bilgi öğrenmek istiyorsan telefon numaralarımızdan bize ulaş! En güncel hurda fiyatlarını siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

İstanbul hurdacı arayışında olan herkes en çok fiyat veren hurdacı ile çalışmak istemektedir. Fakat çalıştığınız kişinin dürüst olması, çalıştığınız yerin köklü bir firma olması dikkat edilmesi gereken diğer özellikler arasında gelmektedir. Bu özelliklere sahip firmalar zaten sizlere en uygun fiyatlandırma ile gelmektedir. Hurda fiyatları belirlenirken belirli bir katalog üzerinden güncel fiyatlar sizlere sunulmaktadır. 

Ülkemizde hurda sektörü için belirli fiyatlar devlet tarafından daimi olarak düzenlenmektedir. Firmamız da devletin koyduğu kurallar neticesinde müşterilerine en uygun fiyatlandırmayı sunmaktadır. Fiyatlandırma yapılırken alınan metalin türü, alınacağı mesafe gibi önemli detaylar hesaplanmaktadır. Bundan dolayı en detaylı bilgiyi bizimle iletişime geçerek alabilirsiniz.

Bu yazıyı da okumak isteyebilirsiniz: Sarıyer Hurdacı

KAĞIT HURDA VE KARTON FİYATLARI1 KG FİYATI1 TON KAĞIT FİTATLARI
Beyaz Kağıt Hurdası (1.Hamur)3,55 3.800,00 
Karışık Renkli Kağıt Hurdası2,50 ₺2.800,00 
Hurda Karton Kağıt2,95 ₺3.100,00
A4 Fotokopi Kağıdı Hurdası2,80 ₺3.000,00 
Peçete Selpak Kağıdı Hurdası2,95 ₺3.200,00 
Bardak Kağıt Hurdası2,70 ₺3.000,00 
Kullanılmış Gazete Hurdası2,60 ₺2.900,00 
Kullanılmamış Gazete Hurdası2,85 ₺3.000,00 
Bristol Kağıdı Hurdası2,00 ₺2.300,00 
Kuşe Kağıt Hurdası2,40 2.700,00 
Ofset Baskı Bozuğu3,70 ₺4.000,00 
İplik Bobin Hurda Kağıdı2,40 ₺2.600,00 
SİLİVRİ HURDACI FİYATI

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

7/24 iletişime geçebilirsiniz