Sarıyer Hurdacı Firmaları Adresi Telefonu Konumu 2023 Hurda Fiyatları

Sarıyer Hurdacı ihtiyaçlarınızda Güven Hurdacılık ile güvenli bir hizmete var mısınız? Güven Hurda yılların vermiş olduğu deneyim ile Sarıyer ilçesinin tüm hurda toplama ve geri dönüşüme götürme sürecinde etkili rol oynamaktadır. İstanbul Sarıyer en yakın hurdacı talepleriniz için bizimle iletişime geçip hurdalarınız için değerinde ücretler alabilirsiniz. İstinye, Emirgan, Tarabya gibi semtlere yoğunlukla hizmet veriyoruz.  Hurda olarak dönüşebilen her şeyi bizlere teslim edebilirsiniz. Hurdamı değerlendirmek ve para kazanmak istiyorum diyenler buraya koşun. Yüksek fiyat garantili bir çalışma sistemi ile karşınızdayız.

İçindekiler

Sarıyer Hurdacılık Hurda Firmaları

Sarıyer hurdacılık hurda firmaları iş kapsamı olarak geniş bir yer kaplamaktadır. Hurda dediğimiz dönüşebilen endüstriyel atıklar ekonomik krizden olumlu yönde etkilenen bir piyasaya sahip olmaktadır. Artan fiyatlar hurda sahiplerine yüksek kazançlar getirip devamında geri dönüşüm amacına doğru hizmet etme fırsatı da vermektedir. Sarıyer hurdacı kentsel dönüşüme giren ilçelerden biridir. Kentsel dönüşümün amacı daha dayanıklı binalar yapıp depreme hazır hale getirmektir. Yıkılan binalardan elde edilen ev eşyalarının ya da binanın yapısında kullanılan neredeyse bütün malzemeler geri dönüşüm değerine sahiptir.

Küvetler, kapılar, korkuluklar, camlar, duşa kabin, kalorifer petekleri gibi eşyalar hurdadır. Hurdanızı değerinde vermeniz gerektiği için, satışı yapmadan önce piyasa da fiyat araştırması yaparak her gün güncellenen fiyatları değerlendirerek size gelen teklifleri gözden geçirmelisiniz. Demir hurda, krom hurda, alüminyum hurda, bakır hurda, çinko hurda, kablo hurdaları, ağaç ürünleri yani kağıt hurdaları, kurşun hurda, radyatör hurda, Zamak ne antiyon hurda, plastik hurda, kalay hurda gibi çok fazla hurda örneği bulunmaktadır. İstanbul hurda alan yerler kategorisinde Sarıyer hurda temininde mühim konumlar arasındadır.

İstanbul Hurdacı Firmaları arasında sizlere en iyi hizmeti en iyi fiyatlarla sağlamaktayız. Tüm hurda çeşitleri için 7/24 firmamızı arayabilirsiniz.

Sarıyer En Yakın Hurdacı Adresi

Sarıyer en yakın hurdacı adresi veya Sarıyer en yakın hurdacı yol tarifi tarzında yapılan internet aramalarında Güven Hurdacılık Şirketi İstanbul hurda alım-satım ihtiyaçlarına yıllardır güvenle ve kaliteyle karşılık vermektedir. Eviniz de iş yerlerin de hurdalarınızı çöpe atmak yerine bizlere teslim ederseniz güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Hurdanızın fotoğrafını çekip numaramıza iletmeniz halinde sizlere gerekli fiyat bilgisini veriyoruz. Daha küçük çaplı hurdalar için kg belirttirseniz anında fiyat için size sektörün en iyi fiyatlarını veriyoruz. Hurdacılık sektörü çok kalabalık bir çalışma ağı olduğu için doğru kişiler ile alım-satım yapmanız doğru bir hareket olacaktır. Çok fazla rekabet olan sektörlerde güvenilir firmaları seçmenizde fayda var. Güven Hurdacılık alanın en iyisi ve güvenilir hurda firması olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

En iyi fiyat veren hurda firmaları elinizde bulunan hurdanın kalitesine göre fiyat vermektedir. Hurdalara herhangi müdahale olmadan tartım işlemi yapılmalı ya da büyük çaplı bir hurda varsa o zaman direk keşif talebi isteyiniz. Özelikle metal hurdalarınızı en iyi şekilde koruyup olduğu gibi teslim etmeye özen göstermelisiniz. Tükenen yer altı kaynakları geri dönüşümü mecbur kıldığı için, 21. Yy ile beraber hurdacılık geri dönüşüm için önemli bir yer kazandı. Hurdanız ne olursa olsun saklayın ve biriktirin belli bir ağırlığa ulaştığında Sarıyer en yakın hurda firması veya en yakın hurdacı olarak kontrol ettiğinizde Güven Hurdacılık firmasını bulabilirsiniz.

Sarıyer Hurdacı Firmaları

Sarıyer Hurdacı Firmaları

Sarıyer Hurda Karşılığı Bina Yıkımı

Sarıyer Hurda Karşılığı Bina Yıkımı talep eden kişiler yapılan işleme hiçbir ödeme yapmamaktadır. Çevresel faktörlerin yanında deprem gibi doğal afetlere karşı tebir amaçlı yapılan kentsel dönüşüm ihalelerinde hurda karşılığı bina yıkım işlemleri yapılır. Bu gibi işlemler de alan nekadar büyükse süreç o kadar planlı ilerlemek zorundadır. Özel Fabrika yıkımı, Okul Yıkımı, apartman yıkımı gibi her türlü yıkım işleminde hurdalarınıza karşılık yıkımı yapmaktayız. Aşağıda birkaç noktada sizlere Hurda Karşılığı bina yıkım sürecini anlatalım

  • Bina yıkımı öncelikle alana gelinerek gerekli araştırma ve keşif yapılır.
  • Keşifte tüm hazırlıklar yapılır. Hurda karşılığı yıkım yapılacak binaların etrafındaki yapılar incelenir ve ona göre bir süreç takip edilir
  • Bina yıkım planı hazırlandıktan sonra Belediyeden gerekli tüm izinler alınır.
  • Binaya bağlantısı bulunan tüm elektrik, doğalgaz gibi sistemler devre dışı bırakılır.
  • Binanın etrafı güvenliği sağlamak adına kapatılır ve binadaki ana hurdalar dışarı alınır.
  • Bina yıkımı yapılır ve yıkımdan kalan hurdalar alınır.
  • Yıkım yapılan alan temizlenir ve bölge terk edilir.

İstanbul hurda karşılığı yıkım isteklerine doğru ve profesyonel bir yaklaşım ile yaklaşıyor sizleri engin tecrübelerimiz ile hizmetlerimizi sunuyoruz.

Metal Hurda Çeşitleri Nelerdir?

Metal Hurdalar en değerli hurda sınıfındadırlar. Sebebi ise belli metallerin üretiminin maliyetli olması ve yeraltı kaynaklarının tükenmeye başlamasıdır. Geri dönüşümün en çok talep gördüğü grup metal grubudur.

Demir Hurda

En kıymetli hurdalardan biridir. En değerli metal hurda aramalarının en popüler hurdası hiç kuşkusuz demir hurdadır. En önemli sebebi ise dünyadaki birçok önemli endüstriyel üründe kullanılmaktadır. Özellikle çelik üretiminde demir çok değerlidir.  Güven Hurdacılık İstanbul hurda en iyi fiyat veren firmalar arasında en iyisidir. Demir hurdanızın değerinde ücretler ödemekteyiz. Sarıyer demir hurda alım-satım isteklerinize anında cevap verip süreci seri şekilde tamamlıyoruz.

Alüminyum Hurda

Alüminyum uzun süre dayanan bir metal hurda özelliği taşımaktadır. Yıllar geçtikçe yükselen bir grafiği olan alüminyum geri dönüşüm sektörünün en talep gören metallerinden biri olarak önümüze çıkmaktadır. Sarıyer Alüminyum hurdacı ihtiyacınız olursa bizler en yüksek hurda fiyatları ile hurdanızı sizden satın alıyoruz.

Bakır Hurda

Bakır hurda kendi içinde de ayrılmaktadır. Soyma bakır, Kırma bakır, Lama Bakır, Kalın Kırma, gibi çeşitleri bulunuyor.  İstanbul Sarıyer Bakır Hurda olarak herhangi bir talep ve istek olursa bizler en iyi fiyat veren hurdacı firması olarak hurdanızı satın alacağız.

Krom Hurda

Krom Hurda elde edilmesi zor hurdalardan biridir. İşlenmesi meşakkatli olan krom kıymeti bakımından çok talep edilen hurdalardandır. En yakın hurdacı şeklindeki araştırmalarınıza cevaben bizler Güven Hurdacılık buradayız.

Kurşun Hurda

Çok yönlü olan kurşun hurdası etrafımızda bulunan birçok eşyada kullanılmaktadır. Kolay şekil alır ve radyasyonu süzerek etrafa yayılmasını minimize etmektedir. Bu yüzden özellikle teknolojik aletlerde çok fazlaca kullanılır. Yer altı kabloları, Hastanede bulunan EMR ve röntgen gibi cihazların mekanizmalarında fazlasıyla kurşun kullanılmaktadır. Güven Hurdacılık firmamızı arayarak Kurşun Hurdanızı yerinden almamızı isteyebilirsiniz.

Sarı Hurda

Sarı hurda içerisinde yoğun bakır eklenirse çok rahat işlenir. Sarı Hurda içeriğinde sarı pirinç, bakır ve çinko barındırır. Sarı Hurda çok kolay şekil alır ve işlenmesi kolaylaştığı için çok talep edilen hurdalar arasındadır. Rengi altına benzeyen bir alaşımdır. Doğalgaz sayaçlarından tutun gemilerin yapımında kullanılır. İstanbul Sarı Hurda alan hurdacı firmaları bulabilirsiniz. Ancak en iyi hizmet veren Güven Hurdacılık İstanbul Sarıyer Hurdalarınızı araziniz ya da evinizden gelip almaktadır.

Çinko Hurda

Çinko Hurda firmamızın aldığı hurdalar arasındadır. İstanbul Anadolu-İstanbul Avrupa çinko hurdalarınızı alıyoruz ücreti nakit ödüyoruz.

Paslanmaz Hurdalar

Paslanmaz Hurdalar geniş kullanımı olan bir hurdalar arasında. Paslanmaz çelikler en çok mutfak ürünlerinin yapımında kullanılır. Ayrıca su ve gıda tankları, asit tankları gibi farklı alanlarda kullanılır. En iyi fiyat veren hurda firması olarak biz Güven Hurda Sarıyer ilçesinde ki hurdalarınızı bizlere satabilirsiniz.

Kablo ve Akü Hurdaları

Kablo hurdaları tamamıyla geri dönüşüme en müsait hurdadır. Dışındaki plastik içerisindeki bakır teller geri dönüşüm için ciddi oranda katkı sağlamaktadır.  Akümülatörler de hurda bakımından zengindir. Otomotiv sektöründe çok fazla kullanılan aküler hurda özelliği taşır.  İstanbul’da ki kablo hurdaları ve akü hurdalarınız var ise arayarak satışını yapabilirsiniz. Sarıyer bölgesinde devam etmekte olan hurda alım-satım sürecimiz çok etkili ve maksimum seviyedeki hizmet kalitesi ile sürecektir.

Sarıyer hurdacı hurda fiyatları

Sarıyer hurdacı olarak 2006 dan bu yana güvenilir kadromuzla hizmet vermekteyiz. Ücretsiz keşif elemanları malzemeyi yerinde tespit edip fiyatlandırılması yapmaktayız bizlere güvenip bu zaman kadar bizimle çalışan müşterilerimize sonsuz teşekkür ederiz Sarıyer hurdacı firması GÜVEN METAL

Hurda fiyatları

HURDA CİNSİ BİRİM FİYATI
Dkp demir fiyatı 15,00 TL/kg
Extra demir fiyatı 13,00 TL/kg
İnşaat demiri kırpıntı fiyatı 14,00 TL/kg
İnşaat yıkım hurda fiyatı 11,50 TL/kg
Toplama hurda fiyatı 9,00 TL/kg
Teneke fiyatı 4,50 TL/kg
Demir talaşı fiyatı 5,00 TL/kg
Pik talaşı fiyatı 4,50 TL/kg
Sarıyer hurdacı

Bakır Hurdası İletişim Numarası

Bakır hurdası iletişim numarası üzerinden destek verir. Şu numarayı arayarak merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz; 0506 124 11 41. İletişim numarasını tercih ederek hurda fiyatları, hangi hurdaların alındığı ve çeşitli aşamalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Elinizdeki hurdanın miktarına bağlı olarak ortalama bir fiyat almak mümkündür. Fakat bu rakamın diğer farklı kriterler değerlendirilerek tekrar oluşturulacağını unutmamanız gerekir. Ancak ortalama fiyatlar doğrultusunda bilgi vermek mümkündür. Ürünü gördükten sonra net fiyat belirlenebilir.

İsterseniz yerinde hizmet almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken iletişim bilgilerini kullanarak bilgi sahibi olmaktır. İsterseniz konum bilgisi paylaşarak bulunduğunuz yerden istediğiniz hurdayı teslim edebilirsiniz. Hurdanın fotoğraflarını gönderebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Tüm bunların yanında yüz yüze görüşmelerde net fiyat bilgisine erişebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

7/24 iletişime geçebilirsiniz