Soyma Bakır Hurdası 2023 Fiyatları

Soyma bakır hurdası satmak isteyen müşterilerimiz en yüksek kazancı elde etmek istediklerinde bizlerle iletişim kurabilirler. Güven Hurda olarak soyma bakır hurdalarınızın alımını gerçekleştiriyoruz.

Soyma Bakır Hurdası

Soyma bakır; elektrik kabloların soyulması sonrasında elde edilen bakır türlerindendir. Günümüzde de en kolay ulaşılabilen hurda çeşitlerindendir. Hurdacıya satılan kablo içindeki bakır tellerdir. Bakır hurdaları kapsamında en değerli olan türdür. Çok daha kolay bulunabilmesi değerli bakır hurdası haline gelmesini sağlamıştır. Bakır elektriği iletmesi ve kablolar arasında bağlantının sağlanması için yıllardır kullanılır. Bakırın bu kadar tercih edilmesinin nedeni iletkenliğidir.

Soyma Bakır Hurdası Fiyatları

Soyma bakır hurdası  kullanılmayan elektrik kablolarından elde edilir. Soyma bakırı elde etmek için kablonun dışındaki plastik soyulur. Bu soyulma işlemi esnasında bakır tellere zarar verilmemesi gerekir. Zarar görmesi halinde yeniden kullanılma olamaz ve hurdanın değeri düşecektir. Bakır kablo içindeki bakır teller yani soyma bakır hurda değerlidir ve birçok alanda kullanım olanağı vardır. Tesisatlar da fabrikalarda, ev aletlerinde, elektronik eşyalarda ya da elektrik tesisatında kullanılır. Soyma bakır hurda diğerlerine göre hem hacim hem de boyutları açısından farklıdır. Kabloların soyularak elde edilen kısmı olan soyma bakır hurda fiyatları geri dönüşüme ve yeniden dönüşüme son derece uygundur.

Soyma bakır hurdası fiyatları için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir. Hurda fiyat listelerimiz ile tanışmalısınız. Firmamız hurdalarınızı en yüksek fiyattan alır, geri dönüşüme kazandırır.  Amacımız herkesin kazançlı çıkması, ülkemiz ve doğamız adına katkıda bulunmaktadır. Deneyimimizle , ekibimizle ve ekipmanlarımızla desteklenerek devam etmekteyiz. Hurdalar arasında bakır her zaman önceliklidir. Biz de bu değeri sonuna kadar koruyan destekleyen bir firmayız. Değerinde ve yüksek miktarlarda satışlarımız hakkında bilgi almak için bir telefon uzağınızdayız.

Soyma Bakır Alan Hurdacı

Soyma bakır satmak için bizlere ulaşabilirsiniz. Bakır çeşitlerinden biri olan soyma bakır hurdası alan hurdacılar içerisinde her bölgeden en yüksek fiyatı ödeyen firmayız. En yakın hurdacı firmamıza ulaşım sağlamak için hiç zaman kaybetmeyin. Başta İstanbul olmak üzere her il ve ilçeden bize ulaşabilirsiniz. İstanbul dışında yüksek gramajlı hurdalar için servis sağlıyoruz. Ancak sizlere en yüksek kazancı bırakıyoruz.

HURDA ÇEŞİTLERİKG-FİYATLARI1-TON FİYATLARI
Dkp denir hurdası 7,80 TL 8.100,00 TLL
İmalat Artığı Alüminyum Hurdası 39,00 TL 40.000,00 TL
Soyma Bakır Hurdası 170,00 TL 172.000,00 TL
Yanık Bakır Fiyatı 140,00 TL 141.000,00 TL
Sert Alüminyum hurdası 24,00 TL 25.000,00 TL
İnşaat kırpıntı çubuğu 7,50 TL 7.800,00 TL
304 Krom hurdası 29,00 TL 30.500,00 TL
7/24 iletişime geçebilirsiniz