Fatih Hurdacı Firması En Yakın Hurdacı Telefon Numarası

İçindekiler

Fatih hurdacı firması

Fatih Hurdacı Firması mı arıyorsunuz? Güven Hurdacılık olarak sizlere en yakın hurdacı konumundayız. Haftanın tüm günleri ve saatleri hizmetinizdeyiz. Metal hurdalar olan Sarı, Bakır, Demir, Çinko, Nikel, Plastik, Kablo, Kağıt gibi her türlü hurdanız yüksek kg birim fiyatlarla nakit olarak alınmaktadır.

Güven Hurdacı; İstanbul Fatih ve tüm semtlerinde hizmet vermekteyiz. Bir telefon kadar sizlere yakınız.

Fatih ilçesine bağlı olan Eminönü, Sirkeci, Sultanahmet, Beyazıt, Laleli, Aksaray, Çapa, Çemberlitaş, Fındıkzade, Haseki, Gedikpaşa, Samatya, Saraçhane, Unkapanı, Vefa gibi tüm semtlerinde hizmet verilmektedir. Mega kent İstanbul 15.46 milyon nüfusu ile Türkiye’nin en kalabalık şehri konumundadır. Bu büyük şehrin muazzam olan  Fatih ilçesindeki tüm mahallelere Hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Hurdanızı değerinde satın alıp size paranızı elden teslim etmekteyiz. Siz yorulmayın sadece fotoğrafını çekin, WhatsaAp ile bize iletin. Gelip yerinde bakıp sizlere kaliteli ekibimiz ile hizmet sağlayalım. Önemi olan Fatih’te güvenebileceğiniz bir Hurda firması bulmak. Bu konuda kendimize ismimiz kadar güveniyoruz. Güven Hurda farkıyla Hurdacılık alanında sizlere kaliteli ve doğru hizmeti veriyoruz.

En yakın Hurdacı diye arama yaptığınızda biz buradayız. Ya da yorulmayın sadece numaramızı çevirin ve bize ulaşın. Fatihin bir çok ilçesinde bulunan yıkıma hazır her türlü bina yıkım işlemleri dahil hurdacılık içeren her işlemde bizi aramanız yeterli. Fatih Hurdacı olarak yaptığınız genel aramalarda karşınıza çıkacak olan biz Güven Hurdacılığa ulaşarak bizlere hurdanızı piyasanın üstündeki en iyi fiyatlar ile satabilirsiniz. Ücretsiz keşif ile Kurşun, Plastik, Kağıt, Bakır, Alüminyum, Çinko, Kablo Hurdacı,Sarı  gibi dönüşüme müsait her hurdayı bize satabilirsiniz.

Fatih Hurdacılık sektöründe firma olarak öncülük etme amacı ile her zaman siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda çözüm üretmekteyiz.

İstanbul Fatih ilçesinde yakın zamanda başlayacak olan kentsel dönüşüm ile beraber geri dönüşüme katılacak birçok hurdanın da elinizden çıkması için bizi arayıp çağırmanız yeterli. Fabrikanızda kullanmadığınız makineleriniz, eskimiş işlevini kaybetmiş cihazlarınız, Kablolarınız sakın bunları çöpe atmayınız. Unutmayın artık eskileri çöpe atmak yok geri dönüşüm olan Hurdacılık ile hem para kazanın hem de dünyamızı temiz tutmamıza yardım ediniz.

İstanbul Fatih Güvenilir Hurdacı Firmaları

İstanbul Fatih’de güvenilir hurda firması mı arıyorsunuz? Hurda sektörü çok geniş olduğundan dolayı tarafınıza en iyi fiyatı ve en güvenilir hizmeti sağlayan firmayı ayırt etmek durumundasınız. Bu noktada iyi bir fiyat araştırması ile beraber hurdanızın mevcut değerini koruyacak şekilde fiyat veren firmaları seçmeniz gerekir. Bu noktada bizler İstanbul Anadolu ve İstanbul Avrupa yakasında bütün il ve ilçelerde semt, mahalle ve sokak farketmeden size gelip değerinde ödemeler yaparak  hurda alımını gerçekleştiriyoruz.

En Değerli Hurda Hangisi?
Hurdacılık ne kadar kirli bir iş gibi görünse de dünyanın en parlak mesleklerinden birisi haline geldi. Hurdada önemli olan geri dönüşüm esnasında hurdanın kullanıldığı alanın genişliğidir. Örnek vermek gerekirse;

 • Krom
 • Alüminyum
 • Çinko
 • Bakır
 • Kurşun
 • Akü benzeri enerji üretim hurdaları

Bu örnekler sadece hurdacılık sektörünün bir kısmını kapsamaktadır. En iyi fiyat veren hurdacılar genellikle hurdanın kalitesine önem vermektedir. Bazı hurdalarda yapılan bilinçsiz işlemler hurdanızın değerini düşürebilir. Bu nokta uzman olan biz Güven Hurdacılık firmasına ulaşarak en iyi hurda fiyatından falyana bilirsiniz.

Hurda Fiyatları Güncel Hurda Fiyat Listesi

Hurda fiyatları birçok ekonomik dalgalanmadan etkilenmektedir. Gün geçtikçe yükselen döviz de bu sektörü etkilemektedir. Bu yükseliş sizler için fazlası ile büyük bir avantaj olup ‘Elimde hurdam var nasıl satabilirim?’ sorunuza olumlu ve yüksek bir fiyat karşılığı ile cevap verilecektir. Çünkü yükselen fiyatlar ile beraber satacağınız hurdanız birçok sektörden daha fazla getiri sağlayacaktır. Dünyanın en iyi geri dönüşüm ağlarından biri olan hurda sektörü değerine değer katarak şimdiden gelecekte ki kalıcı yerini aldı ve sizlere büyük kazançlar sağlamaya devam ediyor.

En yakın hurdacı Firması aramanızda karşınıza çıkacak olan Güven Hurdacı olarak bizler sizlere 2022 güncel hurda fiyatlarını sunmaktayız. Günlük olarak artış gösteren fiyatlardan dolayı en iyi yöntem bizlere ulaşarak yükselerek değişen fiyatlardan faydalanmanızdır.

Hurdamı Nasıl Satabilirim?

Hurdamı nasıl satabilirim sorunuza çözüm üretiyoruz. Hurdacılık şuanda yaygın bir şekilde yapılmaktadır. Sadece GOOGLE arama motorunuza Hurda  veya Fatih hurda fiyatları yazdığınızda direk karşınıza firma listeleri çıkacaktır. Ama önemli olan nokta güvenilir olması ve hurda değerinde ücret ödenmesidir. Güven Hurdacılık olarak sektörün en iyisi olduğumuzu iddia ediyoruz ve bu noktada siz değerli müşterilerimize İstanbul’un her ilçesine kaliteli hurdacılık hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz.

Dünyada ve Türkiyede Hurdacılık Sektörü

Hurdacılık en fazla kazancı, değişen dünya şartları ile elde etmeyi sağladı. Endüstriyel atık furyasının büyümesi ile beraber içlerinde Türkiye’nin de olduğu başta Çin sonrasında Malezya gibi ülkeler bu atıkların geri dönüşümü hakkında ciddi adımlar atıp gerekli faaliyetleri gerçekleştirdiler. Çin’in kendini geri çekmesi ile beraber sınırsız üretim dediğimiz durum çığırından çıktı ve birçok ülke hurda dediğimiz endüstriyel atıkları ile baş edemez duruma geldi ve bu da çevre koşullarını olumsuz etkiledi. İşte bu nokta şunu bilmelisiniz ki artık dünya üretmeye değil dönüşmeye başladı.

Türkiye bu noktada dönüşümü başarı ile sürdüren ülkeler arasında yerini çoktan aldı. 2021 de İskoçya’ düzenlenen toplantıya 120 ülkenin devlet başkanları katılıp geri dönüşüm için artık gerekli adımların net şekilde atılmasını belirterek dünya için önemli olan bu durumunu değerlendirdiler. Dünya bu konuda artık daha bilinçli hale gelmeye başladı ve geri dönüşüm ile beraber Hurda, Hurdacılık ön plana çıktı ve kazandırmaya başladı.

Güven Hurdacı Firmamız sizlere en yakın hurdacı firması olarak çalışmaktadır. Bizleri 7/24 0506 124 11 41 telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Whatsapp olarak da görsel paylaşımında bulunabilirsiniz.

Kablo fiyatları?

Kablo fiyatları kablonun içindeki bakır miktarına göre fiyatlandırılır.
Enya kablo fiyatı 160 TL/kg
Antikron kablo fiyatı 120 TL/kg
Ttr kablo fiyatı 110 TL/kg
Karışık kablo fiyatı 80 TL/kg
En güncel ve doğru fiyatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Krom hurda fiyatı?

krom hurda fiyatı içindeki nikel oranına göre fiyat farklılık göstermektedir
304 krom hurda fiyatı 40,00 TL/kg
310 krom hurda fiyatı 85,00 TL/kg
430 krom hurda fiyatı 11,00 TL/kg
201 krom hurda fiyatı 15,50 TL/kg
316 krom hurda fiyatı 70.00 TL/kg

Bakır Hurda Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Bakır hurda fiyatları son derece değişkendir. Öncelikle hurda borsası bu fiyatları değiştirir. Borsa sürekli güncellenir ve anlık değişimler bulunur. Bunun yanında döviz kurundaki değişkenlikler yine fiyatlardaki farklılığı oluşturur. Ek olarak ürün miktarı ve kalitesiyle son fiyat belirlenebilir.

Fiyatlardaki değişkenlik ürünün türü ve bakır miktarının kalitesine bağlı olarak oluşur. Bunun için uzman ekip hurda içerisindeki bakır kalitesini inceler. Buna göre son fiyatı oluşturur. Ayrıca firmamız fiyatlandırma konusunda güvenilir şekilde çalışır. Piyasa koşullarında en uygun fiyatları sunar. Bu sebepten dolayı herkes tarafından tercih edilir.

Fiyat farklılığı adına çeşitli bilgileri öğrenmek için firmamızı arayarak aklınızdakileri öğrenebilirsiniz. Ek olarak fiyatlardaki değişkenlik üzerine hangi kriterlerin daha etkili olduğunu sorabilirsiniz. Çeşitli fiyatlarda ürünler kendi aralarında sınıflanır. Bu şekilde en doğru sonuca ulaşmak mümkündür.

"Fatih Hurdacı Firması En Yakın Hurdacı Telefon Numarası" için 1 Yorum

 1. Avatar
  Cihangir Ak
  28 Nisan 2022, 5:17 pm

  Fatih’de Güven hurdacı firması ile sizde sorunsuz olarak hurdalarınızı verebilirsiniz. Ali bey işinin ehli bir geri dönüşüm utası. Yaptığı değerlendirme sonrasında benimde tatmin olacağım bir fiyat değerlendirmesi yaptı. Kendilerine teşekkür ederim. İstanbul Hurdacı firması arayanlara tavsiye ediyorum. Demir, Bakır ve diğer tüm hurda çeşitleri için alım yapıyorlar.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

7/24 iletişime geçebilirsiniz