Fatih Hurdacı Firması En Yakın Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul En Yakın Hurdacı

Fatih Hurdacı

Fatih Hurdacı Firması En Yakın Hurdacı Telefon Numarası

İçindekiler

Fatih hurdacı firması

Fatih Hurdacı Firması mı arıyorsunuz? Güven Hurdacılık olarak sizlere en yakın hurdacı konumundayız. Haftanın tüm günleri ve saatleri hizmetinizdeyiz. Metal hurdalar olan Sarı, Bakır, Demir, Çinko, Nikel, Plastik, Kablo, Kağıt gibi her türlü hurdanız yüksek kg birim fiyatlarla nakit olarak alınmaktadır.

Güven Hurdacı; İstanbul Fatih ve tüm semtlerinde hizmet vermekteyiz. Bir telefon kadar sizlere yakınız.

Fatih ilçesine bağlı olan Eminönü, Sirkeci, Sultanahmet, Beyazıt, Laleli, Aksaray, Çapa, Çemberlitaş, Fındıkzade, Haseki, Gedikpaşa, Samatya, Saraçhane, Unkapanı, Vefa gibi tüm semtlerinde hizmet verilmektedir. Mega kent İstanbul 15.46 milyon nüfusu ile Türkiye’nin en kalabalık şehri konumundadır. Bu büyük şehrin muazzam olan  Fatih ilçesindeki tüm mahallelere Hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Hurdanızı değerinde satın alıp size paranızı elden teslim etmekteyiz. Siz yorulmayın sadece fotoğrafını çekin, WhatsaAp ile bize iletin. Gelip yerinde bakıp sizlere kaliteli ekibimiz ile hizmet sağlayalım. Önemi olan Fatih’te güvenebileceğiniz bir Hurda firması bulmak. Bu konuda kendimize ismimiz kadar güveniyoruz. Güven Hurda farkıyla Hurdacılık alanında sizlere kaliteli ve doğru hizmeti veriyoruz.

En yakın Hurdacı diye arama yaptığınızda biz buradayız. Ya da yorulmayın sadece numaramızı çevirin ve bize ulaşın. Fatihin bir çok ilçesinde bulunan yıkıma hazır her türlü bina yıkım işlemleri dahil hurdacılık içeren her işlemde bizi aramanız yeterli. Fatih Hurdacı olarak yaptığınız genel aramalarda karşınıza çıkacak olan biz Güven Hurdacılığa ulaşarak bizlere hurdanızı piyasanın üstündeki en iyi fiyatlar ile satabilirsiniz. Ücretsiz keşif ile Kurşun, Plastik, Kağıt, Bakır, Alüminyum, Çinko, Kablo Hurdacı,Sarı  gibi dönüşüme müsait her hurdayı bize satabilirsiniz.

Fatih Hurdacılık sektöründe firma olarak öncülük etme amacı ile her zaman siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda çözüm üretmekteyiz.

İstanbul Fatih ilçesinde yakın zamanda başlayacak olan kentsel dönüşüm ile beraber geri dönüşüme katılacak birçok hurdanın da elinizden çıkması için bizi arayıp çağırmanız yeterli. Fabrikanızda kullanmadığınız makineleriniz, eskimiş işlevini kaybetmiş cihazlarınız, Kablolarınız sakın bunları çöpe atmayınız. Unutmayın artık eskileri çöpe atmak yok geri dönüşüm olan Hurdacılık ile hem para kazanın hem de dünyamızı temiz tutmamıza yardım ediniz.

İstanbul Fatih Güvenilir Hurdacı Firmaları

İstanbul Fatih’de güvenilir hurda firması mı arıyorsunuz? Hurda sektörü çok geniş olduğundan dolayı tarafınıza en iyi fiyatı ve en güvenilir hizmeti sağlayan firmayı ayırt etmek durumundasınız. Bu noktada iyi bir fiyat araştırması ile beraber hurdanızın mevcut değerini koruyacak şekilde fiyat veren firmaları seçmeniz gerekir. Bu noktada bizler İstanbul Anadolu ve İstanbul Avrupa yakasında bütün il ve ilçelerde semt, mahalle ve sokak farketmeden size gelip değerinde ödemeler yaparak  hurda alımını gerçekleştiriyoruz.

En Değerli Hurda Hangisi?
Hurdacılık ne kadar kirli bir iş gibi görünse de dünyanın en parlak mesleklerinden birisi haline geldi. Hurdada önemli olan geri dönüşüm esnasında hurdanın kullanıldığı alanın genişliğidir. Örnek vermek gerekirse;

  • Krom
  • Alüminyum
  • Çinko
  • Bakır
  • Kurşun
  • Akü benzeri enerji üretim hurdaları

Bu örnekler sadece hurdacılık sektörünün bir kısmını kapsamaktadır. En iyi fiyat veren hurdacılar genellikle hurdanın kalitesine önem vermektedir. Bazı hurdalarda yapılan bilinçsiz işlemler hurdanızın değerini düşürebilir. Bu nokta uzman olan biz Güven Hurdacılık firmasına ulaşarak en iyi hurda fiyatından falyana bilirsiniz.

Kablo fiyatları?

Kablo fiyatları kablonun içindeki bakır miktarına göre fiyatlandırılır.
Enya kablo fiyatı 115 TL/kg
Antikron kablo fiyatı 80 TL/kg
Ttr kablo fiyatı 60 TL/kg
Karışık kablo fiyatı 45 TL/kg
En güncel ve doğru fiyatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Krom hurda fiyatı?

krom hurda fiyatı içindeki nikel oranına göre fiyat farklılık göstermektedir
304 krom hurda fiyatı 35,00 TL/kg
310 krom hurda fiyatı 57,00 TL/kg
430 krom hurda fiyatı 9,00 TL/kg
201 krom hurda fiyatı 8,50 TL/kg
316 krom hurda fiyatı 40.00 TL/kg

Yorumlar: 1

  1. Cihangir Ak dedi ki:

    Fatih’de Güven hurdacı firması ile sizde sorunsuz olarak hurdalarınızı verebilirsiniz. Ali bey işinin ehli bir geri dönüşüm utası. Yaptığı değerlendirme sonrasında benimde tatmin olacağım bir fiyat değerlendirmesi yaptı. Kendilerine teşekkür ederim. İstanbul Hurdacı firması arayanlara tavsiye ediyorum. Demir, Bakır ve diğer tüm hurda çeşitleri için alım yapıyorlar.

Yorumunuzu ekleyin

Call Now Button7/24 iletişime geçebilirsiniz