Çatalca Hurdacı 2023 Hurda Fiyatları

Çatalca hurdacı firmamız, Türkiye’nin en büyük hurda alım satım hizmetini sunmaktadır. Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmet ile gelişmeye devam ediyoruz. Hurda eşyalarınızı ve hurda ihtiyaçlarını güncel piyasa fiyatlarına uygun olarak karşılamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çatalca hurdacı firması olarak İstanbul’un bütün ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Değerli hurda olarak bilinen bakır, demir, alüminyum ve soyma bakır çeşitleri gibi birçok hurda çeşidini almaktayız. Satın aldığımız ve sattığımız kur, devlet tarafından belirlenen kur ile paralel değişmektedir. 

İstanbul merkezli lisanslı olan firmamızda hurda eşyalarınızı en uygun fiyatlandırma ile satın alabiliriz. Firmamız bünyesinde yapılan bütün işlemler; iş etiği kuralları kapsamında sizlere en uygun fiyatlandırma sunularak yapılmaktadır. Yaptığımız işlerde insan ilişkilerine karşı saygılı ve iş etiği kurallarına uygun işler yapmaktayız.

Firmamız hurdacılık konusunda dürüstlük ilkesini benimseyen, sizleri en uygun fiyatlandırma ile karşılayan nadir firmalar arasında yer almaktadır. Bundan dolayı hurdacı arayışınızda bizden fiyat almanızı kesinlikle öneriyoruz.

Bu yazıyı da okumak isteyebilirsiniz: Silivri Hurdacı

İçindekiler

Çatalca Hurdacı Firması

Çatalca Hurdacı

Çatalca hurdacı firması, hurda satacak firma arayışında olan herkese tam destek vermektedir. İstanbul ve çevre ilçelerde yer alan şubelerimiz ile hurdalarınıza talibiz. İstanbul genelinde en uygun fiyatlandırmayı sunduğumuzdan emin olabilirsiniz!

Sizde hurda eşyalarınızı satarak değerlendirmek istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Hurdaları getirmeniz veya fazla ise aldırmak istemeniz durumunda bizimle iletişim numaraları üzerinden adres bilgisi paylaşabilirsiniz. Fiyatlandırma hakkında anlaştıktan sonra eğer hurda miktarı fazla ise araçlarımız ile gelip alıyoruz. Bu konuda yapmanız gereken tek şey telefon numaralarımız üzerinden bize gerekli bilgiyi vermek. Telefon görüşmelerimizde hurda miktarını, türünü ve adresi belirtirseniz fiyatlandırma hakkında da detay alabilirsiniz. Vermiş olduğunuz güncel adres bilgisine göre firmamız size en uygun aracı göndererek hurdalarınızı alıyor.

Firmamız eski metal malzemelerin geri dönüşümü üzerine kurulmuştur. Aynı zamanda eski metallerden yeni ürünlerin üretilmesi işlemleri de sanayilerimizde sağlanmaktadır. Satın aldığımız hurda malzemeleri uygun sanayi bölgelerinde işleyerek tekrardan kullanılabilir hale getiriyoruz. Yaptığımız işlemlerde ülke ekonomisi için de büyük katkı sağlıyoruz.

Çatalca Hurdacılık

Çatalca hurdacılık olarak İstanbul ve çevre ilçelerinde hurdacılık hizmeti vermeye devam ediyoruz. Yıllardır siz değerli müşterilerimize sunduğumuz bu hizmette hurda eşyalarınızı değerinde fiyat biçerek satın alıyoruz.

Hurdacılık firmamız geri dönüşümü sağlanan bütün metal malzemeleri satın almaktadır. Satın alma işlemlerinde de gözü açık bir yapının aksine devletin sunduğu ortalama değerlerde fiyat biçiyoruz. Kısacası çöp eşyalarınızı piyasadaki en üst seviye ücretlendirme ile satın almaktayız! Satın aldığımız hurda malzemeleri geri dönüşüm işlemlerine sokarak tekrar kullanılabilir hale getirmek için çalışmalara başlıyoruz. Bu sayede hurda malzemeler tekrar kullanılmak üzere işleniyor. İşlenmenin ardından da metallerin kullanıldığı sanayilere hammadde olarak tekrar satılmaktadır. Yaptığımız bu işlemler ile birlikte ülke ekonomisine fayda sağlıyoruz. Tekrardan kullanılabilecek hammaddeleri işliyor bu sayede malzemeleri çöp olmaktan kurtarıyoruz.

Çatalca civarında hurdacı arayışınız var ise internet sitemizdeki telefon numaralarımız üzerinden bizimle iletişime geçmeyi unutmayın! Firmamız hurda malzemeleri adresinize gelip alabilir. Aynı zamanda siz getirip en uygun fiyatlandırma ile satış işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Çatalca Kablo Hurdası Alan Yerler

Hurda kablolar içerisindeki telin madeni olması hurdacılık sektörünün önem taşır. Biz de Çatalca ilçesinde hurda kablo alan firmalardan biriyiz. Çatalca kablo hurdası alan yerler için sınırsız hizmet , değişmeyen kriterdir. Müşteri memnuniyeti her zaman ön plandadır. Biz hizmetlerimizde her zaman kazançlı hareketler yaparak adım atmayı tercih ettik. Böylelikle yaşadığımız ülkeye hakettiği değeri ekonomik anlamda katkı vererek ödemeye çalıştık.

Çatalca hurdacı olarak hurda kabloların tüm çeşitlerinde işlem yapmakta ve hizmet vermekteyiz. Hurda kablolarda bir fiyat performansı elbette ki söz konusudur. Burada önemli olan detay hurdanın miktarı ve kalitesidir. Kablo hurda işlemlerinde piyasaya göre her zaman çok daha yüksek fiyatlar sunmaktayız. Hurdacılık ticaretinde fiyatlar anlıktır ve buna göre güncellenir. Deyim yerindeyse saat başı değişen hurda fiyat listesi vardır. Bu nedenle de bizimle irtibat kurmanız halinde kaliteli ve güvenli hizmeti alacaksınız.

Çatalca En Yakın Hurdacı

Çatalca en yakın hurdacı firması olarak birçok şubemizin bulunması bizleri öne çıkarmaktadır! Hurda satmak için firma arıyorsanız, internet sitemizde yer alan telefon numaralarımız üzerinden mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz. Çünkü İstanbul civarında hurda malzemelere en yüksek fiyatlandırmayı biz sunuyoruz.

Çatalca hurdacı olarak verdiğimiz hizmette endüstriyel alanlarda çalışma yapılan birçok çöp metali satın alabiliriz. Özellikle endüstriyel alanlarda kullanılmayacak durumda birçok metal parça bulunmaktadır. Fakat bu metaller tekrar işlenerek hammadde haline geri getirilebilir. Satın aldığımız değerli metaller ve eşyalar şu şekilde listelenebilir:

  • Makineler, elektronik motorlar, trafo hurdaları, konteyner hurdası vs.
  • Metal talaşlar, bakır, inşaat demiri, bronz, alüminyum vs.

Listelediğimiz ürünler hammadde fiyatına yakın bir fiyatlandırma ile firmamız tarafından toplanmaktadır. Daha sonrasında kendi hurda merkezlerimizde hurdaları paketliyoruz. Tekrar hammadde haline getirdikten sonra ihtiyacımız olanları sanayilerde kullanılıyor. Artan malzemeleri ise tekrar kullanılmak üzere ülke ekonomisine kazandırıyoruz.

Bu yazıyı da okumak isteyebilirsiniz: Sarıyer Hurdacı Firmaları Adresi Telefonu Konumu

Çatalca Hurda Fiyatları

Çatalca hurda fiyatları ne durumda? Hurda fiyatlandırmasını en yüksek sunan firmalardan birisi olarak, sizinle çalışmak isteriz! Hurda miktarı, hurdanın alınacağı adres ve türüne göre en uygun fiyatlandırmayı yaptığımızdan emin olabilirsiniz.

Hurdacılık sektöründe genel olarak belirli fiyatlandırma yapılmadan çalışılmaktadır. Fakat bu durum yanlıştır. Çünkü devlet tarafından belirtilen standartlara göre en güncel fiyatların müşterilere sunulması gerekmektedir. Bu kapsamda firmamız müşterisinin hakkını yemeyen, hakkını gözeten sayılı firmalar arasında gelmektedir. Ayrıca yaptığımız çalışmalar yalnızca fiyatlandırmaya yönelik değildir. Birçok firmanın aksine hurda miktarı uzakta ise en yakın şubemizden araç göndererek hurdanın yüklenmesi işlemini de sağlamaktayız. Sağladığımız bu hizmetlerde etik iş ahlakına önem veriyor, sizlerin hakkını koruyoruz.

Hurda fiyatlandırması hakkında detaylı bilgi almak için telefon numaralarımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.. Telefon numaralarımız haftanın 7 günü 24 saat boyunca müşterilerimize açıktır.

HURDA FİYATLARI

HURDA CİNSLERİ1 KG HURDA FİYATLARI1 TON HURDA FİYATLARI
DKP DEMİR HURDASI 7,900 TL 8.400,00 TL
İNŞAAT DEMİRİ KIRPINTI 7,40 TL 7.900,00 TL
EXTRA DEMİR HURDASI 7,00 TL 7.400,00 TL
SOYMA BAKIR HURDASI 162,00 TL 165.100,00
304 KROM HURDASI 26,00 TL 28.000,00
ARAİŞ LEVHA ALÜMİNYUM 43,00 TL 44.200,00 TL
MUSLUK SARI KIRKAMBAR 95,00 TL 97.100,00 TL
İÇ TESİSAT KABLOSU 100,00 TL 13.200,00 TL
HURDA FİYATLARI

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

7/24 iletişime geçebilirsiniz